Niedziela 11 zwykła

Codziennie Msza Święta o godz. 7.00 i 18.00 wraz z litanią do Serca Pana Jezusa.

W czwartek zakończenie roku szkolnego klas VIII. Msza św. o godz. 15.00.

W piątek, 21 czerwca w liturgii wspominamy świętego Alojzego Gonzagę, jezuitę, oddanemu całym sercem posłudze chorym. Polecajmy mu w modlitwie ludzi chorych i cierpiących.
W tym dniu dzieci i młodzież przeżywać będą zakończenie roku szkolnego i katechetycznego. Z tej okazji zapraszamy serdecznie do kościoła wraz z rodzicami i nauczycielami na Mszę Świętą dziękczynną o godzinie 9.00.

Bóg zapłać wszystkim sprzątającym kościół w ubiegłym tygodniu.
Do utrzymania porządku w kościele w bieżącym tygodniu proszę rodziny zamieszkujące Frysztak ul. Parkowa i Schodki; Błoniarz, Grela, Papuga, Chrobok, Muszyńska.

Zapraszamy całą wspólnotę parafialną do udziału w zbiórce zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego (sprzęt RTV i AGD np. pralki, telewizory, komputery, telefony komórkowe etc.) Zbiórka odbywać się będzie od dzisiaj do dnia 19 czerwca tj. do środy do godz. 14.00, kiedy zostanie odebrana. Miejsce zbiórki; przy garażach Domu Parafialnego – wewnętrzny parking obok złożonego piasku.

Scroll to Top