Niedziela 5 Wielkanocna

Msze św. codziennie o godz. 7.00 i 18.00.

Jutro w poniedziałek przypada uroczystość św. Stanisława, biskupa i męczennika, głównego patrona Polski.

W czwartek, 11 maja w Parafii będziemy gościć Ks. Biskupa Edwarda Białogłowskiego, który udzieli sakramentu bierzmowania naszej młodzieży oraz młodzieży z Parafii Łączki Jagielońskie, Łęki Strzyżowskie.

W sobotę, 13 maja, w liturgii wspominamy Matkę Bożą Fatimską oraz kolejną rocznicę zamachu na papieża św. Jana Pawła II. Całkowicie chcemy zawierzyć Maryi nasze rodziny i codzienne sprawy. W tym dniu przeżywać będziemy nabożeństwo fatimskie w czasie którego odśpiewamy Litanie Loretańską.

Zbliżamy się do parafialnych uroczystości przyjęcia świętych sakramentów ; bierzmowania przez młodzież klas VIII oraz Pierwszej spowiedzi i Komunii św. przez studentów klas III. Aby dobrze przygotować się do przyjęcia tych sakramentów od strony uczestnictwa w liturgii przez zainteresowanych konieczne są próby tych wydarzeń. W poniedziałek o godz. 19.00 próba klas VIII, a w środę od godz. 17.00 będzie spowiedź św.

Studenci klasy III, pierwszą próbę będą miały w sobotę 13 maja o godz. 19.00.

Dziękujemy wszystkim sprzątającym kościół w ubiegłym tygodniu.
Do utrzymania porządku w kościele w bieżącym tygodniu proszę rodziny młodzieży przystępujących do bierzmowania; we wtorek klasa VIII a i b a w piątek VIII c.

Firma 4 ECO z Rzeszowa zaprasza mieszkańców sołectw
Pułanki – Dom Ludowy – środa 10.05. na godz. 17.00,
Kobyle Dom Ludowy – środa 10.05. na godz. 178.30,
Glinik Dolny – Dom Ludowy Piątek 12.05. na godz. 18.30
Zebranie będzie dotyczyło – uchwały antysmogowej, – drastycznych podwyżek cen opału i prądu – ekologiczne i ekonomiczne źródła ogrzewaniainstalacje Fotowoltaiczne (jak rozliczać) oraz dofinansowania i ulg na fotowoltaikę oraz pompy ciepła.

Scroll to Top