Codziennie Msza Święta o godz. 7.00 i 18.00 wraz z litanią do Serca Pana Jezusa.

W środę, 21 czerwca w liturgii wspominamy świętego Alojzego Gonzagę, jezuitę, oddanemu całym sercem posłudze chorym. Polecajmy mu w modlitwie ludzi chorych i cierpiących.

W piątek 23 czerwca zakończenie roku szkolnego 2022/23. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych na Mszę św. o godz. 9.00.

W sobotę 24 czerwca,obchodzić będziemy Uroczystość Narodzenia Świętego Jana Chrzciciela. Jest on jedynym świętym oprócz Matki Bożej, którego narodzenie wspomina się w liturgii Kościoła. Wynika to z jego ogromnego znaczenia jako poprzednika Mesjasza. Odpust w Pstrągówce.

Bóg zapłać wszystkim sprzątającym kościół w ubiegłym tygodniu.
Do utrzymania porządku w kościele w bieżącym tygodniu proszę rodziny zamieszkujące Glinik Dolny od nru 177 do 183a; czyli rodziny; Szałaj, Krzanowski, Arciszewski, Wnęk, Ziemba