Wtorek 26.03.2024 – Spowiedź w godz.:
9:00-10:30,
11:00-12:30,
15:00-16:30,
17:00-18:30
PROGRAM NABOŻEŃSTW WIELKIEGO TYGODNIA
WIELKI CZWARTEK 28.03.2024 r.
18:00 – Msza św. Wieczerzy Pańskiej
Przeniesienie Pana Jezusa do Ciemnicy („chlebki”)
Adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 23:00
WIELKI PIĄTEK 29.03.2024 r.
16:00 – DROGA KRZYŻOWA
(gdy będzie sprzyjająca pogoda – w razie niepogody w kościele)
Gromadzimy się przy GOK’u i idziemy w kierunku kościoła.
17:00 – LITURGIA MĘKI PAŃSKIEJ;
– Liturgia Słowa Bożego
– Adoracja Krzyża, Komunia św.
– Złożenie Pana Jezusa do Grobu,
– Gorzkie Żale i Adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 23:00
W Wielki Piątek obowiązuje post ścisły ilościowy i jakościowy.
WIELKA SOBOTA 30.03.2024 r.
10:00 -13:00 Poświęcenie pokarmów w kościele (co pół godziny);
Przyjdź na adorację Boga, który dla Ciebie umarł, abyś mógł Żyć
19:00 – Wigilia Paschalna
Obrzęd Światła (Poświęcenie ognia, wody, paschału)
Liturgia Słowa, Liturgia chrzcielna, Liturgia Eucharystyczna
NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO 31.04.2024 r.
6:00 – R E Z U R E K C J A
(procesja ulicą Mikołaja Frysztackiego na Rynek, w związku z tym samochody zostawiamy na parkingach!)
Msze św. 9:00, 10:30, 12:00 (Mszy św. po południu nie ma)
PONIEDZIAŁEK WIELKANOCNY 01.04.2024 r.
Msze św. o 7:00, 9:00, 10:30, 12:00 (Mszy św. po południu nie ma.)
ADORACJA PANA JEZUSA W CIEMNICY
POD PRZEWODNICTWEM:
WIELKI CZWARTEK
19:30 – 20:00 Chór
20.00 – 21.00 Ministranci i lektorzy, Schola, Szkolne Koło Caritas
21.00 – 22.00 Rodziny, Stowarzyszenie Rodzin Katolickich,
Caritas Parafialna i Akcja Katolicka
22.00 – 23.00 Odnowa w Duchu Świętym
WIELKI PIĄTEK
7.00 – 8.00 Frysztak
8.00 – 9.00 Twierdza
9.00 – 10.00 Pułanki
10.00 – 11.00 Młodzież gimnazjalna
11.00 – 12.00 Dzieci ze szkoły podstawowej wraz z Papieskim Dziełem Misyjnym Dzieci
12.00 – 13.00 Kobyle
13.00 – 14.00 Glinik Dolny
14.00 – 15.00 Glinik Średni i Widacz
ADORACJA PANA JEZUSA W GROBIE
POD PRZEWODNICTWEM:
WIELKI PIĄTEK
19.00 – 20.00 Gorzkie Żale – śpiewamy 3 części
20.00 – 21.00 Glinik Średni, Widacz i Twierdza
21.00 – 22.00 Glinik Dolny, Kobyle i Pułanki
22.00 – 23.00 Frysztak, Odnowa w Duchu Świętym
WIELKA SOBOTA
7.00 – 8.00 Róże Różańcowe
8.00 – 9.00 Bractwa NSPJ
9.00 – 13:00 ŚWIĘCENIE POKARMÓW
13.00 – 14.00 Glinik Średni, Frysztak
14.00 – 15.00 Glinik Dolny
15.00 – 16.00 Kobyle
16.00 – 17.00 Pułanki
17.00 – 18.00 Widacz i Twierdza