Spotkanie Wielkanocne dla Seniorów i Samotnych – 10.05.2014

Na zaproszenie Stowarzyszenia Rodzin Katolickich, Caritas Parafialnej, Akcji Katolickiej, działających przy naszej parafii oraz Caritas Szkolnej przy Gimnazjum we Frysztaku – do Domu parafialnego przybyli Goście, nasi Seniorzy i Samotni. Wielkanocne spotkanie rozpoczęliśmy od śpiewu pieśni wielkanocnych i modlitwy, potem żurek i coś na słodko. Dziewczynki ze scholi przedstawiły piękny montaż słowno-muzyczny, za co im bardzo dziękujemy. W Godzinie miłosierdzia odmówiliśmy Koronkę do miłosierdzia Bożego. Potem kawka i herbatka i śpiew:) Dzięki obrotności naszych pań ze Stowarzyszeń żurek powstał własnymi siłami, dziękujemy za wsparcie Pani Władysławie
Chmurze, która przekazała ciasto – babki wielkanocne (ale świeżo pieczone, nie z Wielkanocy :)) Pani Bogusławie Greli za „wsad” do kociołka z żurkiem :)) Pani Leokadii Malinowskiej, Danucie Przygoda, Grażynie Wrona – za gotowanie, oraz Annie Kowalczyk, Markowi Kowalczykowi, Małgorzacie Staryszak, Grzegorzowi Staryszakowi za trud włożony w przygotowanie tego Spotkania, przywiezienie niektórych gości i odwiezienie do domu po spotkaniu. Swoją obecnością zaszczycił nas również Ksiądz Prałat Stanisław oraz Siostry Sercanki.