Msza Święta codziennie o godz. 7.00 i 18.00

Kancelaria parafialna w okresie wakacji będzie czynna tylko w piątki w godzinach od 16.30 do 18:00, a w pierwszy piątek miesiąca od 15:30 do 17:00

W środę po mszy św. wieczornej zapraszamy na katechezę chrzcielną.

W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek i piątek miesiąca. W czwartek po wieczornej mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu prowadzona przez Odnowę w Duchu Świętym W pierwszy piątek od godz. 8.00 odwiedzimy chorych. Okazję do pojednania się z Bogiem – spowiedź od 17:00. Spowiadamy codziennie przed Mszą św. Msza św. Wotywna o Sercu Pana Jezusa i nabożeństwo.

W tym tygodniu patronują nam:
W poniedziałek, 3 lipca – święty Tomasz Apostoł. W Wieczerniku złożył wyznanie wiary „Pan mój i Bóg mój”. Apostołował w Indiach. Tradycja mówi, że zginął około 52 roku na przedmieściach miasta Madras;
w czwartek, 6 lipca – błogosławiona Maria Teresa Ledóchowska, która swoim życiem potwierdziła, że cały Kościół ze swej natury jest misyjny. Wszystkie siły poświęciła misyjnym dziełom afrykańskim.

Bóg zapłać wszystkim sprzątającym kościół w ubiegłym tygodniu. Do utrzymania porządku w kościele w bieżącym tygodniu proszę rodziny zamieszkujące Glinik Dolny od nru 184; 7-8 i 185 1-3; czyli rodziny: Wójcik, Rakoczy, Wójcik, Lejkowski, Pis.

Zapisy na 46. Rzeszowską Pieszą Pielgrzymkę trwają do 23 lipca 2023 r. Osoby wyrażające chęć udziału w RPP zgłaszają się przez formularz internetowy zamieszczony na stronie www.pielgrzymka.rzeszow.pl. Opłata za udział w pielgrzymce wynosi: 250 zł. Istnieje możliwość wzięcia udziału w pielgrzymowaniu sztafetowym (jeden wybrany dzień).

W tym tygodniu odbędzie się zbiórka zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego (sprzęt RTV i AGD; pralki, telewizory, lodówki, komputery, klimatyzatory, radia, magnetofony, magnetowidy, baterie, grzejniki, odkurzacze, żelazka, kable) od jutra do czwartku 6 lipca do godz. 12.00. Zużyty sprzęt proszę składać na końcu parkingu za garażami na zapleczu Budynku Parafialnego podobnie jak w latach ubiegłych. Akcje prowadzi Green Office Ecologic. Przychody pozwolą wesprzeć Polskich Misjonarzy w najbiedniejszych krajach świata w tym księdza Edwarda Ryfę, kapłana naszej diecezji pracującego w Czadzie.