Msze św. w tygodniu o godz. 7.00 i ok. 17.30. Codziennie o godz. 17.00 nabożeństwo różańcowe na które zapraszamy wszystkich parafian a zwłaszcza młodzież i dzieci.

W piątek 13 października ostatnie w tym roku Nabożeństwo Fatimskie. Na procesję różańcową zabieramy świece. Serdecznie zapraszamy do liczniejszego udziału. Na Mszę św. i odmawianie różańca szczególnie zapraszamy młodzież z klas VIII i VII przygotowującą się do sakramentu bierzmowania. W tym dniu w modlitwie polecajmy ks. Bpa Edwarda Białogłowskiego z racji imienin.

W sobotę, 14 października obchodzą swoje doroczne święto nauczyciele i wychowawcy. Wspierajmy ich swoją życzliwością i płynącą z serca gorącą modlitwą.

W przyszłą niedzielę 15 października przeżywać będziemy kolejny 22 Dzień Papieski, pod hasłem: „Jan Paweł II – Cywilizacja Życia” o czym informował i temat rozwinął List Pasterski Polskich biskupów. Ofiary wspierające „Dzieło Nowego Tysiąclecia będzie można składać do puszek, ministranci będą kwestować w obrębie kościoła.

W liturgii w tym tygodniu wspominamy:
13 X – bł. Honorat Koźmiński (1829-1916), prezbiter, kapucyn, który powołał do życia wiele bezhabitowych zgromadzeń zakonnych, przeważnie żeńskich.

Dziękujemy wszystkim sprzątającym kościół w ubiegłym tygodniu, za złożoną ofiarę. Do utrzymania porządku w kościele w bieżącym tygodniu proszę rodziny zamieszkujące Glinik Dolny nr domów od 282 do 289, czyli rodziny: Kiebała Świerczek, Balicki, Urban, Szetela, Sitnik.