Msze św. codziennie o godz. 7.00 i ok. 17.30.

Dziś pierwsza niedziela października. W kościołach i we wspólnotach rodzinnych rozpoczynamy nabożeństwa różańcowe. Biorąc do rąk różaniec, przez wstawiennictwo Bożej Rodzicielki prośmy Jej Syna o miłosierdzie dla nas i całego świata. Zachęcamy do udziału w codziennej Mszy Świętej połączonej z tym nabożeństwem różańcowym. A tym, którym trudniej dotrzeć na liturgię, prosimy o odmawianie różańca w domach. W niedziele i środy odmawiamy tajemnice chwalebne, w poniedziałki i soboty radosne, we wtorki i piątki – bolesne, w czwartki – tajemnice światła.

W środę 4 października po Mszy św. wieczornej katecheza chrzcielna.

W tym tygodniu patronują nam:
2 X Święci Aniołowie Stróże 4 X Św. Franciszek z Asyżu. Biedaczyna z Asyżu – założyciel zakonu franciszkanów, a pośrednio także klarysek i tercjarzy, misjonarz, mistyk średniowieczny, stygmatyk. Pochodził z umbryjskiej rodziny kupieckiej.
5 X – św. Faustyna Kowalska (1905-1938), siostra ze Zgromadzenia Sióstr Matki Bożej Miłosierdzia; Ojciec Święty Jan Paweł II zwykł ją nazywać „iskrą Bożego Miłosierdzia”, która wyszła z Polski;

W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca.

W czwartek Godzinę Świętą włączymy w odmawianie różańca.
W piątek od godz. 8.00 odwiedzimy chorych objętych posługą pierwszych piątków (nieco później na Kobylu). Wieczorem nabożeństwo do Serca Pana Jezusa połączone z odmawianiem różańca a następnie Msza św. wotywna. Spowiedź, codziennie półgodziny przed Mszą św. a w piątek od godz. 16.00. Kancelaria w tym dniu po Mszy św. wieczorowej.
W sobotę we wspomnienie MB Różańcowej Nabożeństwo Pierwszych Sobót Miesiąca połączone z nabożeństwem październikowym .

Dziękujemy wszystkim sprzątającym kościół w ubiegłym tygodniu. Do utrzymania porządku w kościele w bieżącym tygodniu proszę rodziny zamieszkujące Glinik Dolny od numeru domu 272 – 281 czyli rodziny: Gajewska, Dąbrowski, Henzel, Kowalski, Sitnik.