Msze św. o godz. 7.00 i 18.00.

W poniedziałek 4 września rozpoczyna nowy rok szkolny i katechetyczny. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych na Mszę Świętą o godz. 9.00 w czasie której upraszać będziemy Boże błogosławieństwo na czas żmudnego zdobywania wiedzy i formacji duchowej. Rodzicom przypominamy, że edukacja szkolna i religijna powinna być przedmiotem ich troski.

Proszę symbolicznie przynieść przybory szkolne do poświęcenia. Warto rozpocząć nowy rok szkolny i katechetyczny z łaską uświęcającą.

Spowiedź dla wszystkich parafian przed odpustem w środę od 16:00-17.00.

W środę po mszy św. wieczornej katecheza chrzcielna.

W czwartek po mszy św. wieczornej adoracja Najświętszego Sakramentu prowadzona przez członków Odnowy w Duchu Świętym.

W piątek 8 września w Parafii odpust Narodzenia Najświętszej Maryi Panny. Msze św. o godz. 8.00, 11.00 oraz główna Msza św. o godz. 17.00 połączona z procesją Eucharystyczną poza murami kościoła.

Uroczystością przewodniczyć będą i wygłoszą słowo Księża Redemptoryści.

Bardzo serdecznie zapraszamy na odpust wszystkich mieszkańców parafii z młodzieżą i dziećmi na czele oraz naszych gości. W uroczystości niech wezmą udział poczty sztandarowe, kompania strażaków, chór, schola. Serdecznie zapraszamy, dziewczynki do sypania kwiatów, chłopców do dzwonienia. Proszę o radosny trud podjęcia figur, feretronów i chorągwi. Swoją kulturą, postawą, pięknym śpiewem wyznawajmy wiarę w obecność Pana Jezusa w Eucharystii. Zakończenie procesji przy schodach do kościoła.

Odpust to imieniny parafii, jako prezent złóżmy ofiarę z serca w dzień odpustu lub najbliższą niedziele na poczet przeglądu i strojenia organów, które to prace już zostały wykonane na kwotę 12 000 zł.

Bóg zapłać rodzinom, które sprzątały kościół w ubiegłym tygodniu.

Do utrzymania porządku w kościele w bieżącym tygodniu proszę rodziny zamieszkujące Glinik Dolny od 245- do 252a, czyli rodziny: Misiak, Jedziniak, Szelicki, Florek, Rakowska, Szydłlo, Winiarski, Sitnik.

Powiatowy Zarząd Dróg w Strzyżowie zawiadamia o rozpoczęciu przebudowy mostu przy Gminnym Ośrodku Kultury we Frysztaku. W związku z tym od dnia 5 września (wtorek) most zostanie zamknięty dla ruchu kołowego i pieszego. Dla pieszych będzie przygotowane przejście pomiędzy placem przy Ośrodku Kultury a placem targowym GS-u. Będą również prowadzone prace na odcinku drogi od Banku Spółdzielczego do drogi wojewódzkiej obejmujące remont chodnika i wykonanie nowej nawierzchni asfaltowej. Prace potrwają do dnia 24 listopada 2023 r. Za utrudnienia Firma przeprasza i prosi o korzystanie z objazdów.