2 Niedziela Wielkiego Postu

Druga niedziela Wielkiego Postu jest szczególnym czasem modlitwy i duchowej bliskości z misjonarzami, jest okazją do czynów pokutnych podejmowanych w intencji misjonarzy i misyjnego działania Kościoła. Jednym z nich, obok modlitwy i postu, jest jałmużna, dlatego prosimy – zgodnie z decyzją Konferencji Episkopatu Polski – o misyjną jałmużnę, zbieraną do puszek w kościołach i kaplicach w całym kraju na rzecz Dzieła Pomocy „Ad Gentes”. Zebrane ofiary są przeznaczone na wsparcie ponad 2100 polskich misjonarzy głoszących Dobrą Nowinę w 96 krajach świata.

Msze św. w tygodniu codziennie o godz. 7.00 i 17.00.

Najbliższy piątek jest jednocześnie pierwszym piątkiem miesiąca.
Od godz. 8.00 odwiedzimy chorych objętych posługą pierwszych piątków miesiąca. Godzinę później na Kobylu. Od godz. 15.30 spowiedź św., o godz. 16.00 nabożeństwo Drogi Krzyżowej dla dzieci połączone z Nabożeństwem do Serca Pana Jezusa i Komunią św. O godz. 17.00 Droga Krzyżowa dla starszych a następnie Msza św. i Nabożeństwo do Serca Pana Jezusa. Spowiedź codziennie przed Mszą św.
W tym dniu nie będzie czynna Kancelaria Parafialna. Pilne sprawy po nabożeństwach wieczornych.

W sobotę nabożeństwo Pierwszych Sobót Fatimskich.
O godz. 17.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu, różaniec fatimski, następnie Msza św. z rozważaniem.

W przyszłą niedzielę 3 marca o godz. 6.30 Droga Krzyżowa, a następnie Msze św. z porządkiem niedzielnym, adoracją Najświętszego Sakramentu i Zmianą Tajemnic Różańcowych po Mszy św. o godz. 7.00. O godz. 15.00 nabożeństwo Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym i Koronką do Bożego Miłosierdzia, a następnie Msza św.

Bóg zapłać rodzinom, które sprzątały kościół w ubiegłym tygodniu.
Do utrzymania porządku w kościele w bieżącym tygodniu proszę rodziny zamieszkujące Glinik Średni; Wiśniowski, Kapinos, Laskowska, Pająk, Grotkowski.